Kamil Grosicki wrzucił wymianę wiadomości z Arkadiuszem Milikiem

Kamil Grosicki wrzucił wymianę wiadomości z Arkadiuszem Milikiem fot. Kamil Grosicki I Twitter
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kamil Grosicki I Twitter

Kamil Grosicki pokazał w mediach społecznościowych wymianę ostatnich wiadomości z Arkadiuszem Milikiem.

Niegrający w ostatnim czasie w West Bromwich Albion skrzydłowy znalazł się tylko na liście rezerwowej w powołaniach Paulo Sousy na Mistrzostwa Europy. Milik miał na nich wystąpić, ale wiemy już, że tak się nie stanie. Kontuzja kolana 27-letniego napastnika Olympique’u Marsylia okazała się bowiem poważniejsza niż wydawało się na początku.

Reprezentacja Polski zremisowała wczoraj w ostatnim teście przed EURO 2020 z Islandią 2:2. Już po meczu Grosicki opublikował skrina ze swoich wiadomości z Milikiem.

„Życie piłkarza czasami nie jest kolorowe, Aro trzymaj się #wsparcie” - napisał Grosicki.

Reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz na EURO 2020 14 czerwca. Jej rywalem będzie Słowacja.


źródło: Kamil Grosicki/Twitter


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy