Kanał Sportowy z odpowiedzią na film Krzysztofa Stanowskiego. „Czasem warto zamilknąć” [WIDEO]

Kanał Sportowy z odpowiedzią na film Krzysztofa Stanowskiego. „Czasem warto zamilknąć” [WIDEO] fot. Kanał Sportowy [YouTube]
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Kanał Sportowy [YouTube]

Członkowie zarządu Kanału Sportowego odnieśli się do ostatniego mocnego filmu Krzysztofa Stanowskiego, w którym ten rzucił kilka mocnych słów w stronę byłych już partnerów. Do eskalacji konfliktu raczej nie dojdzie.

Kanał Sportowy cieszy się sporą popularnością. Założony w 2019 roku projekt zgromadził już ponad milion subskrybentów na platformie YouTube.

Znaczną cegiełkę do sukcesu tego przedsięwzięcia dołożył z pewnością jeden z założycieli, Krzysztof Stanowski. W końcu zdecydował się on odejść. Początkowo powody tej decyzji były owiane tajemnicą.

Atmosferę podsycił Mateusz Borek, który w jednym z Hejt Parków nazwał zachowanie młodszego dziennikarza „dziecinadą”.

Stanowski nie zamierzał milczeć i nagrał trwający ponad godzinę film z wyjaśnieniem, co skłoniło go do rozstania.

„[...] Tak naprawdę nie jesteśmy nawet kolegami, albo nimi co najwyżej bywamy. Tomek zresztą za każdym razem gdy się tylko napił, od razu wyznawał, że mnie nienawidzi (to cytat). Rozumiem, w sensie - w porządku, nie spędza mi to snu z powiek, natomiast zadawałem sobie pytanie czasami: po co pracować z kimś, kto mnie nienawidzi? Mateusz miał, ma i będzie miał problem ze mną, z Weszło (nigdy nie byłoby Kanału Sportowego bez Weszło), z moimi pracownikami, problem, którego nie umiem zdiagnozować i rozwiązać” - czytamy w liście, który Stanowski wysłał współpracownikom z Kanału Sportowgo.

Jak na to wszystko zareagowali Mateusz Borek, Michał Pol i Tomasz Smokowski? Cała trójka zapewnia, że nie zamierza dalej drążyć tego tematu.

- Na pewno jest tutaj spora grupa ludzi, która czeka na to, że będą dymy, że będziemy się odnosili do filmu Krzyśka - otóż nie. Uznajemy, że to co było co było, rozstania bywają [...] emocjonalne i bywają trudne. Dochodzimy do wniosku, tak jak tutaj siedzimy, że w pewnym momencie warto po prostu zamilknąć, niż mówić za dużo, dlatego pamiętamy to co jest dobre i mamy nadzieję, że czas tylko złagodzi te emocje. Idziemy do przodu, chcemy cieszyć się przyszłością - wszystkiego najlepszego Krzysiek na nowej drodze, pewnie za kilka miesięcy wystartujesz ze swoim Kanałem Zero i jestem przekonany, że internet jest na tyle dużym morzem, że wszyscy się tam pomieścimy - powiedział w programie „Kanał Sportowy On Tour” Smokowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy