Kanał Sportowy ze spadkami. Tyle subskrypcji stracił w ostatnich dniach

Kanał Sportowy ze spadkami. Tyle subskrypcji stracił w ostatnich dniach fot. Kanał Sportowy [YouTube]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Socialblade.com

Kanał Sportowy tylko w ciągu paru ostatnich dni stracił kilkadziesiąt tysięcy subskrypcji.

Od potwierdzenia swojego odejścia z Kanału Sportowego do sprzedaży udziałów w zarządzającej nim spółce przez Krzysztofa Stanowskiego nie minęło wiele czasu. Kupił je były współwłaściciel Legii Warszawa Maciej Wandzel. Z dziennikarzy na pokładzie popularnego internetowego projektu pozostali Mateusz Borek, Michał Pol oraz Tomasz Smokowski.

Nabycie udziałów przez Wandzla zostało ogłoszone 7 listopada. Tego samego dnia Stanowski poinformował, że jego nowym internetowym „dzieckiem” będzie Kanał Zero. Chociaż faktyczny start projektu planowany jest na luty przyszłego roku, już zebrał na nim ponad 400 tysięcy subskrypcji. We wtorek nagrał film zapowiadający krótko to, czego będzie można spodziewać się na kanale.

Co tymczasem słychać w Kanale Sportowym? Z danych Socialblade.com wynika, że tylko od 10 listopada stracił on przynajmniej 60 tysięcy subskrypcji. Biorąc pod uwagę to, że cały czas ubywa mu około 10 tysięcy dziennie, wydaje się, że na tym może się nie skończyć.

W tym momencie kanał ma na liczniku 1,06 miliona subskrypcji. Do tego dochodzi 225 tysięcy osób śledzących Kanał Sportowy Extra.

Wiele osób zapowiadało pogorszenie się statystyk głównego kanału po odejściu Krzysztofa Stanowskiego, który generował największe zainteresowanie spośród wszystkich jego założycieli. Zobaczymy, jak wpłynie to na jego wyniki na dłuższym dystansie czasu.


Socialblade.com


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy