Kapustka po badaniach. Legia Warszawa wystosowała optymistyczny komunikat [OFICJALNIE]

Kapustka po badaniach. Legia Warszawa wystosowała optymistyczny komunikat [OFICJALNIE] fot. Ekstraklasa TV
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Izabela Kruk (Twitter)

Bartosz Kapustka uniknął poważniejszy konsekwencji zdrowotny po starciu z Tomaszem Makowskim w końcowych minutach meczu z Lechią Gdańsk (2:0).

Ofensywny pomocnik rozgrywał bardzo dobre zawody przeciwko „Biało-Zielonym”, ale niestety nie zdołał ich dokończyć z powodu odniesionego urazu tuż przed końcem regulaminowego czasu gry.

Wówczas 23-letni zawodnik został bezpardonowo zaatakowany przez Tomasza Makowskiego, który z dużym impetem oraz wyprostowaną nogą wszedł w piszczel czternastokrotnego reprezentanta Polski.

Ten na szczęście po interwencji lekarzy zdołał o własnych siłach opuścić boisko, co od razu mogło wskazywać na to, że nie doznał poważnej kontuzji.

Dobrej myśli w kwestii stanu zdrowia Bartosza Kapustki po zakończonym spotkaniu był także Czesław Michniewicz, który z ferowaniem ostatecznych wyroków wolał jednak poczekać na wyniki szczegółowych badań.

Te okazały bardzo optymistyczne dla ofensywnego pomocnika, który jeszcze w tym tygodniu powinien wrócić do normalnych zajęć w Legii Warszawa.

- Mamy dobre wiadomości! Bardzo dobre! Choć wyglądało to bardzo niebezpiecznie, kontuzja Bartka Kapustki nie jest poważna, w ciągu kilku dni powinien dołączyć do treningu z zespołem - poinformowała Izabela Kruk, rzecznik „Wojskowych”.

23-latek rozegrał 13 spotkań dla ekipy z województwa mazowieckiego w tym sezonie i zdobył w nich jedną bramkę oraz zaliczył tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy