Kapustka ponownie w Ekstraklasie? Musi zgodzić się na duże ustępstwa

Kapustka ponownie w Ekstraklasie? Musi zgodzić się na duże ustępstwa fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia.net

Bartosz Kapustka ma w dalszym ciągu spore szanse na to, aby w niedalekim czasie zasilić szeregi Legii Warszawa - poinformował Adam Dawidziuk na Legia.net.

Ofensywny pomocnik nie ukrywa, że chciałby jak najszybciej zakończyć swoją nieudaną przygodę z Leicester City, aby móc następnie związać się z nowym pracodawcą, który zapewniłby mu możliwość regularnych występów na dobrym poziomie.

Od pewnego momentu poważne zainteresowanie daniem takiej szansy 23-letniemu zawodnikowi jest Legia Warszawa, która już zimą zabiegała o możliwość nawiązania współpracy z czternastokrotnym reprezentantem Polski.

Wówczas „Wojskowi” nie zdołali przekonać „Lisów” do rozstania z Bartoszem Kapustką.

Adam Dawidziuk przyznaje na Legia.net, że sprawa przenosin byłego gracza Cracovii na Łazienkowską pozostaje w dalszym ciągu otwarta pod warunkiem, że wcześniej ofensywny pomocnik rozwiąże obowiązującą umowę z angielskim klubem, ponieważ jego sprowadzenia za gotówkę nie wchodzi w grę przy obecnie panującej sytuacji.

Ponadto sam piłkarz w przypadku wyrażenia gotowości do reprezentowania barw ekipy z województwa mazowieckiego musiałby zgodzić się na drastyczny spadek zarobków w porównaniu do tego na co może obecnie liczyć w Leicester City.

Wspomniany dziennikarz dodaje, że Legia może być gotowa zaoferować Kapustce umowę progresywną z nastawieniem na jego późniejszą sprzedaż po tym, jak 23-latek odbudowałby się na poziomie Ekstraklasy.

Jednocześnie drużynie z Warszawy zależy na kontraktowaniu zawodników gotowych od razu do gry, co w przypadku uczestnika Euro 2016 nie jest takie oczywiste, ponieważ ten w ostatnich miesiącach zanotował zaledwie dwa występy w drużynie Leicester City U-23.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy