Karbownik w czołowym klubie Serie A? „Dyrektor sportowy jest nim oczarowany”

Karbownik w czołowym klubie Serie A? „Dyrektor sportowy jest nim oczarowany” fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Michele Criscitiello (Sportitalia Mercato)

Michele Criscitiello ze Sportitalia uważa, że Napoli wykazuje poważne zainteresowanie usługami Michała Karbownika.

Młodzieżowy reprezentant Polski należy do grona najbardziej rozchwytywanych piłkarzy młodego pokolenia na Starym Kontynencie i znajduje się pod ścisłą obserwacją wysłanników czołowych europejskich klubów takich jak Real Madryt, FC Barcelona, Sevilla, Betis, Tottenham, Napoli, PSV, Sporting, Atalanta czy Celtic..

Michele Criscitiello ze „Sportitalia” przekonuje, że w gronie zespołów wykazujących poważne zainteresowanie usługami 19-letniego zawodnika znajduje się także Napoli, gdzie zachwycony umiejętnościami prezentowanymi przez piłkarza Legii Warszawa jest dyrektor sportowy włoskiej drużyny.

- Napoli bardzo mocno walczy o Michała Karbownika. On jest bardzo utalentowanym piłkarzem. Ma dopiero 19 lat, ale już wróży mu się wielką przyszłość. Cristiano Giiuntoli jest nim oczarowany - powiedział dziennikarz w programie „Sportitalia Mercato”.

Mariusz Piekarski przyznał nie tak dawno w „Sekcji Piłkarskiej” na Sport.pl, że celem lewego obrońcy jest regularna gra w jednym z klubów z zachodniej części Europy.

Przedstawiciele „Wojskowych” nie mają ciśnienia na zarobienie szybkich pieniędzy na odejściu młodego defensora, ale jednocześnie liczą na otrzymanie za niego oferty wynoszącej przynajmniej 10 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy