Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO]

Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] fot. Al-Ittihad
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: SSQ Sports

Karim Benzema od nowego sezonu będzie zawodnikiem Al-Ittihad. Francuski napastnik został zaprezentowany na pękającym w szwach stadionie mistrzów Arabii Saudyjskiej.

Trudno wyobrazić sobie Real Madryt bez Karima Benzemy, a jednak będzie trzeba to zrobić. Francuza nie zobaczymy już w przyszłej kampanii na hiszpańskich boiskach.

35-letni gwiazdor „Królewskich” zdecydował się podążyć krokiem Cristiano Ronaldo i wzmocnić klub z Arabii Saudyjskiej. Trafił jednak lepiej od Portugalczyka, gdyż zagra w barwach mistrza tamtejszej Saudi Pro League, czyli Al-Ittihad.

Po podpisaniu kontraktu z ekipą z Dżuddy przyszedł czas na huczną prezentację. Klub zapewniał, że przygotował na cześć pięciokrotnego zdobywcy Ligi Mistrzów wielką ceremonię. Słowa dotrzymał.

Na powitanie nowej gwiazdy przyszło kilkadziesiąt tysięcy kibiców. Mogący pomieścić prawie 65 tysięczną publikę stadion King Abdullah Sports City pękał w szwach.

Na płycie boiska Benzemę powitał szpaler dzieci, gotowych na przybicie piątki. Pośrodku znajdowała się specjalna scena, na której napastnik zaprezentował Złotą Piłkę w akompaniamencie pompatycznej muzyki i sztucznych ogni.

Ważnym elementem scenerii był pomnik ręki 35-latka owiniętej charakterystycznym bandażem. Opatrunek, nawiązując do klubowych barw, pomalowano na złoty i czarny kolor.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy