Kasper Schmeichel odejdzie z Leicester City?! Angielski klub wytypował już jego następcę - trzeba się wykosztować!

Kasper Schmeichel odejdzie z Leicester City?! Angielski klub wytypował już jego następcę - trzeba się wykosztować! fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Telegraph

Kasper Schmeichel zastanawia się poważnie nad podjęciem nowego wyzwania w karierze po zakończeniu obecnego sezonu. Z tego powodu Leicester City zaczęło sondować możliwość zakontraktowania Roberta Sáncheza z Brighton - poinformował John Percy z „The Telegraph”.

Reprezentant Danii zapracował sobie na przestrzeni ostatni lat na status jednej z legend „Lisów” za sprawą odegrania istotnej roli w wywalczeniu z klubem sensacyjnego mistrzostwa Anglii w sezonie 2015/2016 czy Pucharu Anglii (2020/2021) i Tarczy Wspólnoty (2022).

35-letni zawodnik zdaje sobie doskonale sprawę z faktu, że najprawdopodobniej nie uda mu się już powtórzyć żadnego z tych sukcesów z ekipą z King Power Stadium, dlatego zastanawia się poważnie nad podjęciem nowego wyzwania w dobiegającej powoli końca karierze.

Z tego też powodu nie zamyka się na opuszczenie szeregów Leicester City na rok przed wygaśnięciem obowiązującego porozumienia.

Menedżer Brendan Rodgers jest już po wstępnych rozmowach z Kasperem Schmeichelem na temat jego najbliższej przyszłości i jest optymistycznie nastawiony do negocjacji z piłkarzem w kwestii zawarcia nowego kontraktu.

Jednocześnie John Percy z „The Telegraph” przekonuje, że przedstawiciele „Lisów” rozglądają się na rynku za ewentualnym wartościowym następcą Duńczyka i obrali na cel Roberta Sáncheza z Brighton.

24-letni piłkarz zbiera bardzo pochlebne recenzje za występy w barwach „Mew”, co umożliwiło mu nawet zadebiutowanie w pierwszej reprezentacji Hiszpanii we wrześniu ubiegłego roku w meczu eliminacji Mistrzostw Świata przeciwko Gruzji (4:0).

Ekipa z Falmer Stadium wycenia swojego bramkarza na nawet 50 milionów funtów (około 59 milionów euro) w obliczu ważności jego umowy do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy