Keisuke Honda rozpoczyna treningi z Vitesse

Keisuke Honda rozpoczyna treningi z Vitesse fot. Keisuke Honda I FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Keisuke Honda I Twitter I Gelderlander.nl

Keisuke Honda w najbliższym czasie będzie trenował z Vitesse.

Japończyk dołączy do drużyny w czwartek, o czym sam poinformował za pośrednictwem Twittera. Holenderskie media dodają, że 33-latek na razie będzie uczestniczył w zajęciach bez żadnych zobowiązań i nie jest powiedziane, iż zostanie zawodnikiem Vitesse. Ekipę z Arnhem prowadzi Leonid Słucki, z którym Honda w przeszłości przez długi czas współpracował w CSKA Moskwa.

Ofensywny pomocnik od kilku miesięcy pozostaje bez klubu. Jego ostatnim miejscem pracy było Melbourne Victory, gdzie występował przez rok. Wcześniej, oprócz CSKA, grał też w Gambie Osaka, Nagoyi Grampus, Venlo, Milanie i Pachuce.

Ostatnio Honda humorystycznie (a przynajmniej tak się wydaje) zaczepiał na Twitterze duże europejskie kluby. „Złóżcie mi propozycję. Pieniądze nie są ważne, liczy się dla mnie gra w świetnym zespole” - skierował wiadomość do Manchesteru United. „Zadzwońcie do mnie, jeśli będziecie mnie potrzebować” - napisał z kolei do Milanu.

Po rozegraniu 11 kolejek Vitesse ma na koncie 23 punkty i zajmuje czwarte miejsce w tabeli Eredivisie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy