Keisuke Honda rozpoczyna treningi z Vitesse

Keisuke Honda rozpoczyna treningi z Vitesse fot. Keisuke Honda I FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Keisuke Honda I Twitter I Gelderlander.nl

Keisuke Honda w najbliższym czasie będzie trenował z Vitesse.

Japończyk dołączy do drużyny w czwartek, o czym sam poinformował za pośrednictwem Twittera. Holenderskie media dodają, że 33-latek na razie będzie uczestniczył w zajęciach bez żadnych zobowiązań i nie jest powiedziane, iż zostanie zawodnikiem Vitesse. Ekipę z Arnhem prowadzi Leonid Słucki, z którym Honda w przeszłości przez długi czas współpracował w CSKA Moskwa.

Ofensywny pomocnik od kilku miesięcy pozostaje bez klubu. Jego ostatnim miejscem pracy było Melbourne Victory, gdzie występował przez rok. Wcześniej, oprócz CSKA, grał też w Gambie Osaka, Nagoyi Grampus, Venlo, Milanie i Pachuce.

Ostatnio Honda humorystycznie (a przynajmniej tak się wydaje) zaczepiał na Twitterze duże europejskie kluby. „Złóżcie mi propozycję. Pieniądze nie są ważne, liczy się dla mnie gra w świetnym zespole” - skierował wiadomość do Manchesteru United. „Zadzwońcie do mnie, jeśli będziecie mnie potrzebować” - napisał z kolei do Milanu.

Po rozegraniu 11 kolejek Vitesse ma na koncie 23 punkty i zajmuje czwarte miejsce w tabeli Eredivisie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy