Kelvin Odenigbo nie żyje. Tragiczna śmierć młodego Nigeryjczyka na Białorusi

Kelvin Odenigbo nie żyje. Tragiczna śmierć młodego Nigeryjczyka na Białorusi
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FK Witebsk

Kelvin Odenigbo zmarł w wieku 20 lat w wyniku utonięcia w jeziorze Biełoje na Białorusi.

Tragiczną informację o śmierci młodego napastnika przekazał FK Witebsk. Utalentowany Nigeryjczyk przeniósł się w marcu na zasadzie wypożyczenia do białoruskiego klubu z rodzimego NAF FC.

Od tego momentu Kelvin Odenigbo zdołał czterokrotnie pojawić się na boisku na końcowe minuty spotkań o punkty, w których udało mu się zanotować asystę w ostatnim majowym meczu przeciwko FK Smorgonie (5:0).

Następnie na Białorusi rozpoczęła się krótka pauza od piłkarskich zmagań w związku z meczami reprezentacji.

Nigeryjczyk postanowił wykorzystać ten czas na odwiedzenie turystycznego regionu z główną atrakcją w postaci jeziora Biełoje, gdzie 5 czerwca został znaleziony martwy.

Lekarze badający okoliczności śmierci 20-latka stwierdzili, że piłkarz zmarł w wyniku utonięcia. Na chwilę obecną nie są znane żadne dalsze szczegóły tragicznego wydarzenia z udziałem gracza FK Witebsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy