Keylor Navas szykuje się do odejścia z PSG?! „Wciąż chcę grać”

Keylor Navas szykuje się do odejścia z PSG?! „Wciąż chcę grać” fot. Luis Alvarado Alvarado / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Canal+

Keylor Navas po raz pierwszy od dłuższego czasu wypowiedział się na temat swojej przyszłości w Paris Saint-Germain.

Bramkarz stanął między słupkami w środowym wygranym meczu wyjazdowym z Angers SCO (3:0). Kostarykanin zachował czyste konto, a trafienia dla drużyny Mauricio Pochettino zanotowali Kylian Mbappé, Sergio Ramos oraz Marquinhos.

Dla doświadczonego golkipera był to 18. występ w tegorocznej kampanii Ligue 1. Jego konkurentem w walce o pozycję jest Gianluigi Donnarumma, zaliczający podobną liczbę spotkań. Taka rywalizacja komplikuje dalszą przyszłość reprezentanta Włoch, o którego ubiega się AC Milan.

Navas niejednoznacznie wyraził się na temat swojej przyszłości po zakończeniu sezonu. Wskazał on, że wyprowadzka z Parc des Princes jest możliwa.

– Muszę przeanalizować pewne kwestie. „Gigi” i ja mamy dobre relacje. Nie mam z nim żadnych problemów. Niemniej, jeżeli chodzi o mnie, wciąż chcę grać – zaznaczył 35-latek.

– Jeśli sytuacja w przyszłym sezonie miałaby się układać tak samo jak w obecnym, sprawy się pokomplikują. Dlatego jeszcze trzeba poczekać na to, co może wydarzyć się w przyszłości.

– Moja rodzina i ja czujemy się szczęśliwi w Paryżu. Dobrze mnie tu traktują, jednak pewne rzeczy muszą iść w jedną lub drugą stronę – podsumował.

Kontrakt z klubem mającego na koncie 100 występów w drużynie narodowej zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2024 roku.

Jeśli PSG pokona w najbliższej kolejce RC Lens, sięgnie po 10. tytuł w swojej historii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy