Keylor Navas zaoferowany pierwszemu klubowi. Kierunek: Anglia

Keylor Navas zaoferowany pierwszemu klubowi. Kierunek: Anglia fot.
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

Jak podaje „The Telegraph”, przedstawiciele Keylora Navasa zaproponowali kostarykańskiego bramkarza Manchesterowi United.

W ostatnich tygodniach hiszpańskie media zastanawiały się, kto z dwójki Thibaut Courtois - Navas dostanie zgodę na letni transfer. Choć w pewnym momencie Kostarykanin wrócił między słupki, zdaniem „AS-a” Zinédine Zidane w następnym sezonie będzie stawiał na Courtois. Nie wydaje się, by Navas zaakceptował rolę rezerwowego przez całe kolejne rozgrywki, a to oznacza, że zapewne opuści on Santiago Bernabéu.

Według „The Telegraph” przedstawiciele 32-latka będą szukali mu nowego klubu w Anglii i najpierw zaoferowali go MU. Taki kierunek polecili im podobno... działacze Realu. Być może „Królewscy” liczą na to, że przeprowadzka Navasa na Old Trafford pomogłaby im w przeprowadzeniu transferu pomocnika „Czerwonych Diabłów”, Paula Pogby.

Na razie nie wiadomo, jak MU zareagował na propozycję. Trzeba jednak podkreślić, że nowego kontraktu z klubem cały czas nie podpisał David de Gea, którego chętnie pozyskałoby Paris Saint-Germain.

Navas jest zawodnikiem Realu od 2014 roku. W barwach „Królewskich” wystąpił do tej pory 161 razy. Jego bilans z tego sezonu to 20 meczów i siedem czystych kont.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy