Khedira spełni marzenie? Znalazł się na celowniku klubu z Premier League

Khedira spełni marzenie? Znalazł się na celowniku klubu z Premier League fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Mediaset

Sami Khedira może wkrótce dopisać brakujący element do swojej bogatej kariery i zagrać w Premier League. Poważnie nad zawarciem z nim kontraktu zaczęli zastanawiać się przedstawiciele West Hamu United - przekonuje „Sport Mediaset”.

Doświadczony pomocnik nie znalazł uznania w oczach Andrei Pirlo i po objęciu przez niego sterów nad Juventusem otrzymał „zielone światło” na rozpoczęcie poszukiwań nowego pracodawcy.

33-letniemu zawodnikowi nie udało się jednak znaleźć konkretnego chętnego na swoje usługi w trakcie letniego okna transferowego i w efekcie były reprezentant Niemiec pozostał w Turynie, gdzie nie został uprawniony do udziału w jakichkolwiek rozgrywkach.

Ta sytuacja z pewnością nie ulegnie zmianie w połowie trwającego sezonu, dlatego Sami Khedira będzie miał zimą drugą okazję do tego, aby definitywnie zakończyć przygodę ze „Starą Damą”.

Co prawda środkowy pomocnik nie może odgrywać obecnie jakiejkolwiek roli w Juventusie, ale w dalszym ciągu uważa się za wartościowego piłkarza, dlatego marzy mu się zasilenie szeregów jednego z klubów rywalizujących w Premier League.

Były reprezentant Niemiec po wypowiedzeniu tych słów zaczął od razu być łączony z ewentualnym powrotem pod skrzydła José Mourinho oraz Carlo Ancelottiego. Obecnie wydaje się jednak, że szkoleniowcy odpowiednio Tottenhamu i Evertonu nie podejmą się próby pozyskania 33-latka.

Dziennikarze „Sport Mediaset” uważają, że na wykonanie takiego kroku może zdecydować się West Ham United, który ma w swoich szeregach tylko trzech zawodników występujących na środku pomocy - Marka Noble'a, Tomáša Součka i Declana Rice'a.

Ten ostatni jest łączony z opuszczeniem szeregów „Młotów” już od dobrych kilku miesięcy. Najmocniej o jego usługi ma zabiegać Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy