Kibic nazwał syna na cześć ulubionego klubu

Kibic nazwał syna na cześć ulubionego klubu
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: The Mirror

Piłkarski kibic zdecydował się na dość nietypowy manifest swojego przywiązania do ulubionego klubu.

Mike Bloomfield, wieloletni sympatyk Milwall, postanowił dać swojemu synowi na imię Bermondsey Millwall Den Bloomfield (Bermondsey to miasto pochodzenia szczęśliwego ojca, a The Den to nazwa klubowego stadionu). Co ciekawe, mężczyzna dokonał zmiany w urzędzie, nie uprzedzając o tym swojej żony, Kelly.

- Skoro David Beckham może nazwać swojego syna imieniem Brooklyn, to ja mogę nazwać swojego Bermondsey! Po prostu kocham Millwall i w ten sposób chcę zaangażować w kibicowanie kolejne pokolenie.

- Jedna z kobiet w urzędzie okazała się fanką Millwall i była zachwycona moim pomysłem. Już wcześniej groziłem żonie, że to zrobię, ale chyba mi nie uwierzyła. Nie wiem, jak na to zareaguje.

Ku zaskoczeniu Mike'a, Kelly przyjęła jednak informację ze spokojem, akceptując dokonaną przez męża zmianę.

- Najzabawniejsze, że wokół nas mieszka mnóstwo kibiców Crystal Palace. Nasi przyjaciele, którzy sympatyzują z tym klubem, zarzekają się, że będą mówić na Millwalla "Dave" - mówi Kelly.

Para ma też w domu psa, który nazywa się Kitchener, czyli tak samo jak legenda Millwall, Barry Kitchener.
Więcej na temat: Millwall FC Anglia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy