Kibice Abha Club drwili z Czesława Michniewicza. Wiadomo, jak go nazywali

Kibice Abha Club drwili z Czesława Michniewicza. Wiadomo, jak go nazywali fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.pl

W niedzielę Czesław Michniewicz przestał być trenerem Abha Club. Nieco więcej na ten temat można przeczytać na łamach Sport.pl.

W ten weekend prowadzony przez Czesława Michniewicza zespół Abha Club uległ Al-Riyadh 0:1. Była to jego czwarta porażka z rzędu w saudyjskiej ekstraklasie. W sumie pod wodzą byłego selekcjonera reprezentacji Polski drużyna zanotowała trzy zwycięstwa i sześć przegranych.

Po tej ostatniej władze saudyjskiego klubu postanowiły przedwcześnie zakończyć współpracę z 53-latkiem.

Na łamach Sport.pl na temat pracy Michniewicza w Arabii Saudyjskiej i jego zwolnienia wypowiedział się Uri Levy, ekspert z Izraela od piłki bliskowschodniej. Zwrócił on uwagę na słabą grę prowadzonego przez niego zespołu zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Media, a z czasem i działacze klubu zaczęli mieć wrażenie, że nie ma on wpływu na jego poczynania i nie jest w stanie dotrzeć do zawodników.

- To, co pomogło działaczom podjąć taką decyzję, to kwestia bardzo złego wizerunku Michniewicza wśród kibiców. Wypominano mu selfie, jakie zrobił sobie ze Stevenem Gerardem - w takim stylu bez klasy, występując bardziej w roli kibica niż trenera. W momencie gdy drużyna osiągała złe wyniki, fani Abhy zaczęli nazywać Michniewicza „cheerleaderem”, drwili z niego - powiedział Levy.

- Zły wizerunek w połączeniu z wynikami stworzył fatalny klimat wokół Michniewicza. Sam nie zrobił zbyt wiele, by to zmienić - dodał rozmówca Sport.pl (więcej TUTAJ).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy