2024-08-15 18:56:56; Aktualizacja: 2 godziny temu
Kibice Brøndby IF wywiesili herb polskiego trzecioligowca [FOTO] Fot. Błażej Łukaszewski [Twitter]
Norbert Niebudek Źródło: Błażej Łukaszewski [Twitter]

Legia Warszawa rozgrywa rewanżowe spotkanie w ramach trzeciej rundy eliminacyjnej przeciwko Brøndby IF. Kibice duńskiej drużyny wywiesili na swoim sektorze herb Gryfa Słupsk wraz z wymownym transparentem.

Legia Warszawa przystąpiła do rewanżowej potyczki z Brøndby IF. Tym razem podopieczni Gonçalo Feio mogą liczyć na wsparcie ze strony swoich kibiców na obiekcie przy Łazienkowskiej. W meczu poprzedniej rundy przeciwko Caernarfon Town sympatycy „Wojskowych” nie mogli stawić się na stadionie z powodu zakazu ze strony UEFA.

W czwartek do stolicy zawitali jednak również fani duńskiego zespołu, którzy w licznej grupie pojawili się na sektorze gości.

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem arbitra głównego uwagę osób zgromadzonych na trybunach mógł przykuć transparent wywieszony przez kibiców Brøndby IF. Obok niego znalazł się także herb Gryfa Słupsk - klubu z czwartego szczebla polskich rozgrywek.

W mediach społecznościowych można między innymi znaleźć zdjęcia sugerujące, że kibiców obu zespołów wiążą jakieś relacje. Na jednej z fotografii widzimy fanów siedzących przy wspólnym stole przy okazji turnieju organizowanego przez Duńczyków.

Legia Warszawa remisuje do przerwy z Brøndby IF 1:1. Wynik meczu w 38. minucie otworzył Daniel Wass, który uderzeniem z jedenastu metrów pokonał Kacpra Tobiasza. Tuż przed końcem pierwszej odsłony rywalizacji bramkę wyrównującą zdobył natomiast Radovan Pankov.