Kibice Korony Kielce się zastanawiają. „Gdzie oni są?”

Kibice Korony Kielce się zastanawiają. „Gdzie oni są?” fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Twitter

Korona Kielce mierzy się w sobotę ze Stalą Mielec w Ekstraklasie. Jej kibice zastanawiają się, dlaczego w kadrze meczowej nie ma nowych nabytków.

Korona Kielce straciła do końca sezonu Davida Gonzáleza Platę, czyli po prostu Nono. Zawodnik zerwał więzadło krzyżowe w prawym kolanie. Klub z województwa świętokrzyskiego zareagował i pozyskał dwóch nowych piłkarzy, którzy w ostatnim czasie pozostawali bez zespołów. Wrócił do niego Petteri Forsell, który grał już w nim w 2020 roku, a do tego zakontraktowano Fredrika Krogstada.

Obaj podpisali krótkoterminowe umowy. Były to doraźne ruchy, które miały pomóc drużynie w decydującej fazie sezonu.
Forsell pojawił się już na murawie w meczu z Widzewem Łódź, notując 19 minut. Pomocnikowi z Norwegii jeszcze nie było dane zadebiutować.

Wiadomo, że nie zrobi tego w sobotę. Nie ma go bowiem w kadrze meczowej podobnie zresztą jak Fina.

Z jednej strony to jasne, iż zawodnicy będący wcześniej bez klubów potrzebują nieco więcej czasu, by wskoczyć na właściwe obroty. Z drugiej - biorąc pod uwagę okoliczności i moment transferów trudno dziwić się kibicom Korony, że zastanawiają się, dlaczego nie ma ich przynajmniej wśród rezerwowych.

„Pozyskaliśmy dwóch nowych zawodników których dziś nie ma nawet na ławce”;

„Gdzie jest Forsell i Norweg? Może dziwne pytanie, ale po co było ich do nas ściągać…”;

„Gdzie Forsell?”;

„Ja liczyłem na Forsella w pierwszym składzie a tego nawet na ławce nie ma...”;

„Gdzie Forsell i nowo sprowadzony Norweg? Bierzemy gości i płacimy im ciężkie pieniądze i nawet nie łapią się na ławkę? Przecież to jest jakiś żart” - to kilka komentarzy z Twittera.

Korona gra ze Stalą w następującym składzie:

KORONA KIELCE: Dziekoński, Zator, Kwiecień, Trojak, Pieczek, Podgórski, Remacle, Hofmeister, Błanik, Konstanty, Szykawka.
Ławka: Forenc, Czyżycki, Briceag, Dalmau, Godinho, Malarczyk, Takac, Trejo, Łukowski.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy