Kibice Legii Warszawa płacą karę od Komisji Ligi za Kacpra Tobiasza. Po złotówce...

Kibice Legii Warszawa płacą karę od Komisji Ligi za Kacpra Tobiasza. Po złotówce... fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marcin Łagowski [Twitter]

Kibice Legii Warszawa postanowili sprawić psikusa Komisji Ligi w sprawie kary nałożonej na Kacpra Tobiasza.

W środę Komisja Ligi wlepiła kary za mecz Lech Poznań - Legia Warszawa obu klubom, a także Kacprowi Tobiaszowi. „Kolejorz” musi zapłacić 40 tysięcy złotych, klub ze stolicy naszego kraju - 20 tysięcy, a jego bramkarz - dwa tysiące. Grzywny dla Lecha i Legii zostały przyznane za zachowanie kibiców, w tym rzucanie butelkami w kierunku Tobiasza przez sympatyków poznańskiego zespołu. Komisja Ligi nie przekazała, za co dokładnie ukarany został golkiper. Można tylko przypuszczać, że za rzekome prowokowanie fanów drużyny przeciwnej.

Na ciekawy pomysł wpadli kibice Legii.

„Hej Kacper Tobiasz płaciłeś już karę? Bo na grupie dyskusyjnej Legii padł pomysł żebyś nie płacił, a my wyślemy 2000 przelewów po 1 zł (są już pierwsze wpłaty). Komisja Ligi podaje na swojej stronie numer konta - mBank - 89 1140 2062 0000 2368 8100 1005” - napisał Marcin Łagowski na Twitterze.

„Chodzi o pokazanie absurdalności tej kary. Większość piłkarzy Legii w sposób wyraźny pokazuje eLkę w każdym meczu, czy to wychodząc na rozgrzewkę, czy też stojąc już w strojach meczowych tuż przed pierwszym gwizdkiem. Dlaczego to nie jest uznane za prowokację?” - dodał potem użytkownik.

Pod wpisem można znaleźć skriny potwierdzeń przelewów kibiców warszawskiego klubu.

Zareagował na niego również sam Tobiasz. „Płaciłem. Ale dzięki za inicjatywę” - napisał bramkarz.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy