Kibice żądają zwolnienia Czesława Michniewicza. „On jest porażką!”

Kibice żądają zwolnienia Czesława Michniewicza. „On jest porażką!” fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Abha Club [Twitter]

Przygoda Czesława Michniewicza w Arabii Saudyjskiej nie układa się najlepiej. Kibice Abha Club mają dość słabych wyników drużyny, dlatego nawołują do zmiany trenera.

Czesław Michniewicz po rozstaniu się w burzliwych okolicznościach z reprezentacją Polski dość długo pozostawał na rynku pracy. Przez ten czas łączono go z kilkoma kierunkami - on sam miał nadzieję na otrzymanie angażu w Anglii.

Ostatecznie 53-latek nawiązał współpracę z przedstawicielem saudyjskiej ekstraklasy, Abha Club. Oczywiście, nie trzeba raczej tłumaczyć, co w negocjacjach odegrało rolę karty przetargowej.

Od Michniewicza nikt nie oczekiwał raczej cudów. Zespół z Prince Sultan bin Abdul Aziz Stadium to raczej ligowy średniak, niemający żadnych szans z wielką czwórką, czyli Al-Ittihad, Al-Nassr, Al-Hilal i Al-Ahli. Mimo wszystko liczono, że Polak zachowa pewne standardy.

Abha nie przeżywa dobrych chwil. Właśnie zanotowała czwartą ligową porażkę z rzędu. Przed Al-Riyad uległa Al-Tai 0:1, Al-Ettifaq 1:3 oraz Al-Wehda 0:4. W międzyczasie pokonała po dogrywce Hajer Club 1:0 w King's Cup.

W sumie w ośmiu dotychczasowych kolejkach ligowych zaliczyła ona dwa zwycięstwa i sześć przegranych, co daje jej sześć punktów na koncie i 14. miejsce w tabeli liczącej 18 zespołów. Przy pięciu strzelonych golach aż 14 straciła.

Przed podopiecznymi Michniewicza starcie z Al-Nassr, gdzie króluje Cristiano Ronaldo. Trudno zatem liczyć na przełamanie w takim starciu.

Kibice tracą już cierpliwość. Komentarze na profilu klubu sugerują, że spora część z nich żąda zmiany trenera.

„Pierwsze zwycięstwo „nowicjusza” Riyadu na naszej ziemi!!!!!”, „Na Boga, jest to zabronione. Straciliśmy przez niego ponad 10 punktów, popełniliśmy błąd”, „Kiedy trener zostanie zwolniony?”, „Żadnych kibiców, żadnych zawodników, żadnego trenera!”, „Myślę, że już teraz powinniśmy szukać nowego trenera”, „Trener to porażka - następny mecz jest z Al-Nassr i on odejdzie” - piszą rozwścieczeni fani.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy