Kiełb opuści Śląsk

Kiełb opuści Śląsk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Jacek Kiełb najprawdopodobniej rozstanie się ze Śląskiem Wrocław.

28-letni skrzydłowy nie znalazł uznania w oczach Mariusza Rumaka i nie zasiadł nawet na ławce rezerwowych ekipy z województwa dolnośląskiego na mecze przeciwko Lechowi Poznań i Legii Warszawa. Szkoleniowiec Śląska wyżej ceni sobie umiejętności Łukasza Madeja i Alvarinho, czyli piłkarzy sprowadzonych w letnim oknie transferowym.

Sytuacja popularnego „Ryby” na początku sezonu jest trudna, ale z pomocą może mu przyjść Korona Kielce, która chętnie by go pozyskała. „Żółto-Czerwoni” nie zdołają jednak go wykupić z wrocławskiego zespołu, dlatego jedyną nadzieją dla ekipy z Kolporter Areny jest rozwiązanie przez Kiełba umowy z dotychczasowym pracodawcą za porozumieniem stron.

O tym czy tak się stanie dowiemy się już wkrótce, ale jak nadmienia dyrektor sportowy Śląska - Wojciech Błoński, sprawa skrzydłowego „jest w toku”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy