Kiełb w Śląsku Wrocław

Kiełb w Śląsku Wrocław
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Weszlo.com

Jacek Kiełb już niebawem ma zasilić Śląsk Wrocław.

Dwukrotny reprezentant Polski na dniach podpisze kontrakt z "Wojskowymi". Do załatwienia transferu byłego zawodnika Lecha Poznań pozostały już tylko formalności związane ze szczegółami umowy, a także przejście testów medycznych.

27-latek przez ostatnie dwa sezony bronił barw Korony Kielce. Piłkarz dowiedział się dwa tygodnie temu, że zarząd nie przedłuży z nim kontraktu. Przez cały okres spędzony w drużynie z województwa świętokrzyskiego popularny "Ryba" rozegrał 62 mecze, strzelając 16 goli. Teraz jest niemalże pewne, że dołączy do czwartej drużyny T-Mobile Ekstraklasy.

Transfer Kiełba na Oporowską ma być podyktowany niepewną przyszłością Roberta Picha. Słowak, który w ubiegłej kampanii zdobył 10 bramek, ma ważny kontrakt tylko do końca tego roku. Dlatego włodarze Śląska chcą zabezpieczyć pozycję w przypadku ewentualnego odejścia 26-latka.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy