Klich w Leeds United

Klich w Leeds United
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: De Telegraaf | Transfery.info

Mateusz Klich zostanie zawodnikiem Leeds United.

Najprawdopodobniej jutro Polak podpisze kontrakt po uprzednim przejściu testów medycznych. W tym celu poleciał już do Anglii.

Wcześniej Leeds doszło do porozumienia z Twente w sprawie kwoty odstępnego. Tym samym „Pawie”, siódmy klub sezonu 2016/2017 Championship, finalizują trzeci transfer letniego okna. Klich będzie jednak pierwszą „nową twarzą”, bowiem Pontus Jansson i Hadl Sacko zostali wykupieni po wypożyczeniach.

27-letni ofensywny pomocnik w ostatnim sezonie Eredivisie strzelił sześć bramek i zaliczył cztery asysty w 29 meczach. Do Enschede przeniósł się rok temu po generalnie nieudanej przygodzie z niemieckimi – Wolfsburgiem i Kaiserslautern. 

Klich jest też reprezentantem Polski, jednak ostatni raz w jej barwach wystąpił we wrześniu 2014 roku. Jego łączny bilans to dziesięć meczów, bramka i dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy