Klopp po porażce z Southampton: Manchester United przez dwa lata miał więcej karnych niż ja przez 5,5 roku

Klopp po porażce z Southampton: Manchester United przez dwa lata miał więcej karnych niż ja przez 5,5 roku fot. lev radin / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Jürgen Klopp zabrał głos po poniedziałkowej porażce Liverpoolu z Southampton (0:1).

„The Reds” przegrali ze „Świętymi” po bramce Danny’ego Ingsa z samego początku meczu. Już po ostatnim gwizdku Klopp nie ukrywał, że średnio podobała mu się praca sędziów w tym spotkaniu.

- Wiele kosztował nas niemrawy początek. Utrudniło nam to życie, ale takie rzeczy mogą się wydarzyć. Jesteśmy ludźmi. Bramka strzelona przez Southampton była świetna. Wiedzieliśmy jednak, że mogą coś takiego zrobić i byliśmy w stanie to wybronić.

- Biorąc pod uwagę wszystkie sytuacje, jakie mieliśmy, posiadanie piłki i sposób gry, powinniśmy zdecydowanie bardziej zagrozić bramce strzeżonej przez Frasera Forstera. Sprawić mu więcej problemów.

- Można rozwiązać problem, tylko, gdy go znasz i zdajesz sobie z niego sprawę. My nie jesteśmy ślepi. Musimy walczyć i wszystko przezwyciężyć, żeby zmienić to, co widzieliśmy dzisiaj.

- Najgroźniejsi byliśmy, gdy piłkę miał Sadio Mané. Potem… Jeśli ktoś chce powiedzieć, że Sadio jest nurkiem, to jest to największy żart na świecie. Ten chłopak zawsze stara się utrzymać na nogach. Całym sobą. Myślę, że przytrafiły się w tym meczu dwie sytuacje, po których inne drużyny otrzymałyby karne. Ta ręka (w swojej szesnastce nastrzelony został Jack Stephens - red.)… Nie wiem, kto mógłby mi to wyjaśnić.

- W żaden sposób nie poprawia to naszego występu i nie ujmuje niczemu rywalom, ale nazwałbym te sytuacje niefortunnymi.

- Akcja z Mané i Kyle-em Walkerem-Petersem wyglądała na karnego. Zapytałem czwartego sędziego, czy będzie sprawdzana. „Już sprawdzaliśmy, nie ma jedenastki” - usłyszałem tylko. Nie jestem pewny, czy to co robił dzisiaj sędzia Andre Marriner z Sadio, było w porządku. Manchester United miał więcej karnych przez dwa lata niż ja przez 5,5. Ale nie ma wymówek po dzisiejszym występie – powiedział Klopp.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy