„Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk

„Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe/Meczyki.pl]

Lechia Gdańsk nie puściła niektórych swoich piłkarzy na urlopy i wylądowali oni w tak zwanym „Klubie Kokosa”.

Sezon 2022/2023 ułożył się dla Lechii Gdańsk tragicznie. Zespół z Trójmiasta zdobył tylko 30 punktów i spadł z Ekstraklasy. Pożegnanie z najwyższym szczeblem rozgrywek odbyło się z przytupem, bo wskutek zachowania kibiców rzucających race na murawę w ostatnim meczu przegrał on z Piastem Gliwice walkowerem.

Po tym spotkaniu zawodnicy gdańskiej drużyny planowo mieli udać się na urlopy, ale jak się okazuje, nie każdemu było to dane.

Z doniesień Tomasza Włodarczyka wynika, że władze Lechii chciały, by piłkarze zrzekli się wynagrodzenia za koniec sezonu. W niektórych przypadkach chodziło o pensje za maj oraz czerwiec. Gdy zawodnicy się na to nie zgodzili, musieli zostać w Gdańsku, trafiając do „Klubu Kokosa”. W jego ramach trenują lub zajmują się wątpliwie brzmiącymi zadaniami medialnymi.

Według dziennikarza Meczyki.pl w tym gronie znaleźli się Rafał Pietrzak, Kisters Tobers, Louis Poznanski, Joeri de Kamps, David Stec, Conrado, Jarosław Kubicki oraz İlkay Durmuş.

Kontrakty Pietrzaka i Tobersa są ważne tylko do 30 czerwca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy