Klub z Wysp przegrał walkę o Polaka

Klub z Wysp przegrał walkę o Polaka fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Nottingam Forest złożyło ofertę za Łukasza Skorupskiego.

Według Di Marzio, włodarze AS Roma ostatecznie nie skorzystali z tej propozycji i zdecydowali się wypożyczyć Polaka do Empoli na dwa lata, choć to ponoć Anglicy zaoferowali większą sumę pieniędzy. 

Przenosiny Skorupskiego do Toskanii mają związek z transferem Riccardo Saponary, którego Empoli wykupi z AC Milan, by później odsprzedać Romie. Ta, chcąc zmniejszyć koszty operacji, pozwoli "Azzurrim" przez dwa lata korzystać z usług 24-letniego bramkarza. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy