Klubowe Mistrzostwa Świata 2025: Składy na PSG - Atlético Madryt [OFICJALNIE]

2025-06-15 20:03:11; Aktualizacja: 7 godzin temu
Klubowe Mistrzostwa Świata 2025: Składy na PSG - Atlético Madryt [OFICJALNIE]
Norbert Niebudek
Norbert Niebudek Źródło: Paris Saint-Germain | Atlético Madryt

Klubowe Mistrzostwa Świata rozkręcają się na dobre. W meczu zamykającym niedzielne zmagania Paris Saint-Germain podejmie Atlético Madryt. Oto składy obu drużyn na to spotkanie.

Inauguracja klubowego mundialu nastąpiła w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego. Na start turnieju Inter Miami zremisował bezbramkowo z Al-Ahly. 

Na kolejne starcie musieliśmy czekać do wieczora. W nim Bayern Monachium zdeklasował Auckland City, wygrywając aż 10:0.

Prawdziwych emocji należy upatrywać w trzeciej i zarazem ostatniej potyczce tego dnia. Zdobywca Ligi Mistrzów, czyli Paris Saint-Germain zmierzy się z Atlético Madryt. Naprzeciw siebie staną więc dwa renomowane zespoły ze Starego Kontynentu.

Mecz odbędzie się na stadionie Rose Bowl w Los Angeles. Pierwszy gwizdek arbitra głównego Istvána Kovácsa wybrzmi punktualnie o 21:00.

Transmisja z tego oraz pozostałych spotkań w ramach Klubowych Mistrzostw Świata 2025 jest dostępna za darmo na platformie DAZN. Nadawca oferuje również polski komentarz.

***

Składy na PSG - Atlético Madryt (Klubowe Mistrzostwa Świata)

PSG:
Donnarumma - Mendes, Pacho, Marquinhos, Hakimi, Fabián, Vitinha, Neves, Kwaracchelia, Ramos, Doué.

Ławka: Safonow, Tenas, Lee, L. Hernández, Mayulu, Zaïre-Emery, Mbaye, Kamara, Beraldo.

Atlético:
Oblak - Le Normand, Llorente, Lenglet, Javi Galán, De Paul, Barrios, Lino, Giuliano, Griezmann, Álvarez.

Ławka: Musso, Gomis, Giménez, Azpilicueta, Molina, Witsel, Reinildo, Kostis, Gallagher, Koke, Lemar, Riquelme, Correa, Sørloth, Martín.