Kluby Serie A walczą o Ibrahimovicia

Kluby Serie A walczą o Ibrahimovicia fot. AC Milan
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere della Sera

Zlatan Ibrahimović od jakiegoś czasu znajduje się na celowniku Bologny. Teraz do gry o jego podpis włączyła się też Fiorentina.

Umowa szwedzkiego napastnika z Milanem obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku. Zawiera ona opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Nie ma jednak przesłanek ku temu, by została przedłużona.

W ostatnich dniach na temat sytuacji Ibrahimovicia wypowiedział się trener Bolonii, Siniša Mihajlović, który przyznał, że jest w stałym kontakcie z zawodnikiem i nie wyklucza, że wkrótce dołączy on do jego drużyny.

Okazuje się jednak, że wspomniany zespół dostaje poważnego konkurenta. Do gry o podpis doświadczonego piłkarza włącza się Fiorentina.

Ekipa z Florencji miała w ostatnich miesiącach spory problem z obsadzeniem pozycji napastnika. Jakby tego było mało z klubem, w lecie może pożegnać się Federico Chiesa. To powoduje, że działacze będą chcieli wzmocnić zespół.

Na finał całej sprawy musimy jeszcze trochę poczekać. Co do samego 38-latka, rozegrał on w rundzie wiosennej dziesięć meczów. W tym czasie zdobył cztery gole i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy