Kluby Serie A walczą o Ibrahimovicia

Kluby Serie A walczą o Ibrahimovicia fot. AC Milan
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere della Sera

Zlatan Ibrahimović od jakiegoś czasu znajduje się na celowniku Bologny. Teraz do gry o jego podpis włączyła się też Fiorentina.

Umowa szwedzkiego napastnika z Milanem obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku. Zawiera ona opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Nie ma jednak przesłanek ku temu, by została przedłużona.

W ostatnich dniach na temat sytuacji Ibrahimovicia wypowiedział się trener Bolonii, Siniša Mihajlović, który przyznał, że jest w stałym kontakcie z zawodnikiem i nie wyklucza, że wkrótce dołączy on do jego drużyny.

Okazuje się jednak, że wspomniany zespół dostaje poważnego konkurenta. Do gry o podpis doświadczonego piłkarza włącza się Fiorentina.

Ekipa z Florencji miała w ostatnich miesiącach spory problem z obsadzeniem pozycji napastnika. Jakby tego było mało z klubem, w lecie może pożegnać się Federico Chiesa. To powoduje, że działacze będą chcieli wzmocnić zespół.

Na finał całej sprawy musimy jeszcze trochę poczekać. Co do samego 38-latka, rozegrał on w rundzie wiosennej dziesięć meczów. W tym czasie zdobył cztery gole i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy