Mihajlović: Ibrahimović odejdzie z Milanu

Mihajlović: Ibrahimović odejdzie z Milanu fot. AC Milan
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Vece sa Ivanom Ivanovicem I Goal.com

Według Sinišy Mihajlovicia Zlatan Ibrahimović na pewno nie zostanie na kolejny sezon w Milanie.

Kontrakt szwedzkiego napastnika z włoskim klubem jest ważny do 30 czerwca. Widnieje w nim opcja przedłużenia na kolejny sezon, ale coraz więcej wskazuje na to, że strony się na to nie zdecydują. Zdaniem Mihailovicia, który jest trenerem Bolonii, 38-latek na pewno pożegna się z mediolańską ekipą.

- Rozmawialiśmy kilka dni temu. Zobaczymy, co postanowi latem. Na pewno nie zostanie w Milanie. Okaże się, czy dołączy do nas, czy wróci do Szwecji - powiedział Mihajlović.

„Ibra” z Bologną był łączony już wcześniej. Koniec końców zdecydował się jednak wrócić do Milanu. Od tamtej pory szwedzki atakujący rozegrał osiem spotkań w Serie A, notując trzy trafienia i asystę.

Jeśli chodzi o powrót do ojczyzny, media sugerują, że w grę wchodziłaby gra Ibrahimovicia w Hammarby IF, którego jakiś czas temu został współwłaścicielem. Trzeba jednak dodać, że niedawno piłkarz wykluczył taką możliwość, dając do zrozumienia, że woli stać z boku i rozwijać klub poza murawą.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy