Koeman chce sięgnąć po dwóch byłych podopiecznych

Koeman chce sięgnąć po dwóch byłych podopiecznych
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Daily Mail, Independent.co.uk

Menedżer Southampton Ronald Koeman będzie próbował po sezonie ściągnąć na St. Mary’s dwóch zawodników znanych mu z okresu pracy w Feyenoordzie.

Na celowniku Holendra znaleźli się Terence Kongolo i Sven van Beek. Obaj to nominalni środkowi obrońcy, mogący też występować na boku defensywy. Obaj również wywodzą się ze szkółki Feyenoordu, Varkenoord.


Kongolo ma 20 lat i zdążył już rozegrać trzy spotkania w dorosłej reprezentacji Holandii. Znalazł się nawet w kadrze Louisa van Gaala na mistrzostwa świata w Brazylii. W tym sezonie rozegrał w Eredivisie 16 spotkań.


Van Beek jest rówieśnikiem Kongolo. Na debiut w kadrze wciąż czeka, jest natomiast ważną postacią holenderskiej młodzieżówki. Ma na koncie 17 meczów w obecnych rozgrywkach ligi holenderskiej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy