Koeman: Ten człowiek musi opuścić FC Barcelonę

Koeman: Ten człowiek musi opuścić FC Barcelonę fot. Piotr Piatrouski / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Barcelona

Szkoleniowiec FC Barcelony, Ronald Koeman, zabrał głos po meczu swoich podopiecznych przeciwko ekipie Athletic Club.

W ostatnich dniach za przyczyną "El Mundo" opublikowano szczegóły kontraktu Lionela Messiego z FC Barceloną. Na mocy czteroletniego kontraktu Argentyńczyk ma zainkasować łącznie 555 milionów euro.

Ze względu na problemy finansowe, z jakimi boryka się zespół ze stolicy Katalonii, ta informacja wywołała wśród kibiców niemałe poruszenie. Do sprawy postanowił odnieść się zatem trener ekipy z Camp Nou, Ronald Koeman.

- Wyjawianie takich rzeczy nie ma racji bytu. To było podłe zachowanie. Człowiek, który to opublikował, musi opuścić Barcelonę w trybie natychmiastowym. Nie widzę innego rozwiązania - przyznał.

- To nie może być przecież przypadek. Ktoś zrobił to specjalnie. Chcieli po prostu uderzyć w Lionela Messiego. Takiego piłkarza należy szanować. Zarówno dla dobra klubu, jak i futbolu - dodaje.

Zarówno sam zawodnik, jak i FC Barcelona zapowiedzieli, że wytoczą autorom publikacji stosowny proces w tej sprawie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy