Kokoszka w Beitarze

Kokoszka w Beitarze
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Transfery.info

Media podają, że obrońca Śląska Wrocław Adam Kokoszka porozumiał się z Beitarem Jerozolima w kwestii indywidualnego kontraktu.

27-latek trafił do Śląska w lutym ubiegłego roku, po tym jak rozwiązał kontrakt z Polonią Warszawa. Łącznie rozegrał w barwach "Wojskowych" 53 spotkania, notując dwa trafienia.

30 czerwca wygasa jego kontrakt, w związku z czym trafi do zespołu z Jerozolimy na zasadzie wolnego transferu. Według mediów uzgodnił już warunki umowy a oficjalnego potwierdzenia możemy się spodziewać w ciągu najbliższych dni.

Przenosiny do Izraela nie będą pierwszym wyjazdem za granicę Adama Kokoszki, bowiem w latach 2008-2011 reprezentował barwy włoskiego Empoli, występując w 48 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy