Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach

Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach fot. David Catry/Isosport/Content Curation/SIPA USA/PressFocus
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Sacha Tavolieri

Kévin Denkey nieustannie wzbudza zainteresowanie większych klubów, głównie tych z Francji. 23-latek przyciąga największą uwagę u skautów Lille oraz RC Lens – przekazał Sacha Tavolieri.

Letnie okno transferowe coraz bliżej, więc to najwyższy czas, aby wyklarować listę życzeń i podjąć się rozmów z przedstawicielami zawodników i klubów w sprawie dopięcia wymarzonych transakcji.

Już wkrótce jedną z najbardziej spektakularnych wyprowadzek w regionie Beneluksu może zaliczyć lider klasyfikacji belgijskiej ekstraklasy.

Występujący na co dzień w Cercle Brugge napastnik w swoim drugim pełnym sezonie przeszedł wszelkie oczekiwania. W walce o mistrzostwo strzelił już 25 goli w 32 meczach, co stanowi ponad 50 procent dorobku bramkowego na tle całej drużyny.

Sytuację reprezentanta Togo bacznie monitorują przede wszystkim ekipy z Ligue 1. Co więcej, na trybunach obiektu imienia Jana Beydela w miniony weekend mieli się znaleźć analitycy z Lille oraz RC Lens.

Mniej aktywnie, ale posiadając większe możliwości, w tle działa AS Monaco, które od 2017 roku szczyci się statusem właścicielskim nad Cercle Brugge. W każdej chwili działacze z Księstwa mogą złożyć „dogodną” ofertę i przekonać Denkeya do partycypacji w projekcie jednego z czołowych zespołów TOP5 lig Starego Kontynentu.

Z daleka poczynaniom piłkarza przygląda się jeszcze Olympique Lyon, liczący się ze stratą Alexandre'a Lacazette'a.

Kontrakt wychowanka Nîmes Olympique z obecnym pracodawcą wygasa wraz z końcem czerwca 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy