Kolejna europejska oferta dla Davida Villi

Kolejna europejska oferta dla Davida Villi
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Levante TV

David Villa rozważa propozycję Fiorentiny.

W związku z niezakwalifikowaniem się New York City FC do play-offów Major League Soccer, napastnik najprawdopodobniej rozstanie się amerykańskim zespołem już w najbliższym czasie.

- Obecnie dostaję propozycje niemal z całego świata. Nie zdecydowałem jeszcze, który kierunek chciałbym obrać, ale są pewne ciekawsze opcje. Analizuję propozycję, które oznaczałyby wyprowadzkę z Nowego Jorku, ale to jeszcze nie czas na żadne deklaracje, bo być może tu zostanę - przyznał na łamach Levante TV.

Zdaniem hiszpańskich i włoskich mediów, mocno zainteresowana sprowadzeniem 33-latka jest Fiorentina. Villa pasowałby do stylu, który preferuje trener "Violi", Paulo Sousa.

Były piłkarz Barcelony nieśmiało marzy o znalezieniu się w kadrze na Euro 2016, zwłaszcza że "La Roja" ma problem z napastnikami. Niedawno pojawiły się także spekulacje, że wspomniany klub z Camp Nou rozważa jego wypożyczenie w zimowym oknie transferowym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy