Kolejna oferta dla Czerczesowa

Kolejna oferta dla Czerczesowa
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sportfakt.ru

Stanisław Czerczesow otrzymał kolejną ofertę, tym razem od Lokomotiwu.

Przed tygodniem informowaliśmy, że trenera Legii chętnie zatrudniłby Rubin Kazań, a teraz Rosjanin znalazł się na celowniku następnego klubu z ojczyzny. Nowe opcje mogą poważnie wpłynąć na jego rozmowy z mistrzem Polski, gdyż - przypomnimy - jego pozostanie wcale nie jest przesądzone.

W minioną sobotę miało dojść do spotkania pomiędzy Czerczesowem a Olgą Smordskają. Prezes Lokomotiwu przedstawiła szkoleniowcowi plany na przyszłość oraz przybliżyła warunki panujące w zespole. Chociaż pojawiają się informacje, że 54-latek widzi wiele zastrzeżeń w funkcjonowaniu moskiewskiego klubu, rozmowy dalej są kontynuowane.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy