Kolejny DUŻY kandydat w walce o Aubameyanga

Kolejny DUŻY kandydat w walce o Aubameyanga
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Marca

Atletico Madryt chce sprowadzić Pierre Emerica Aubameyanga.

Stołeczny klub kontynuuje poszukiwania napastnika. Priorytetem transferowym Diego Simeone pozostaje Diego Costa, który już wyraził zainteresowanie taką operacją. Jego pozyskanie nie będzie jednak sztuką łatwą. 

Mając to na uwadze, jak informuje "Marca", działacze z Vicente Calderon rozważają teraz inne nazwisko, którym jest zawodnik Borussii Dortmund. Zainteresowanie "Rojiblancos" jest poważne do tego stopnia, że klubowe władze skontaktowały się z ojcem Gabończyka, a także jego agentem Oscarem Damianim, by sprawdzić czy ten rozważa zamianę Dortmundu na Madryt. 

Należy mieć jednak na uwadze, że Atletico to nie jedyny zespół śledzący sytuacją Auby. Szczególnie spekuluje się bowiem, że blisko pozyskania go za 45 milionów euro jest Manchester City. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy