Kolejny duży transfer Jagiellonii

Kolejny duży transfer Jagiellonii fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Przegląd Sportowy, Transfery.info

Fiodor Černych przechodzi do Jagiellonii.

O takim transferze spekulowano już od kilku tygodni. Białostoczanie szukali wzmocnień, po odejściu kilku kluczowych zawodników i od razu zwrócili uwagę na napastnika Górnika Łęczna, który bardzo dobrze wprowadził się do polskiej Ekstraklasy. 

Litwin będzie kosztował klub z Podlasia 200 tysięcy euro i podpisze trzyletni kontrakt. 24-latek ma już za sobą badania medyczne, które pomyślnie zaliczył. Swego czasu o Černycha pytały także kluby z Włoch.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy