Kolejny duży transfer Middlesbrough na ostatniej prostej!

Kolejny duży transfer Middlesbrough na ostatniej prostej! fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Gazzamercato

Pomocnik Atalanty, Marten De Roon, jest o krok od beniaminka Premier League.

Po zakontraktowaniu Bernardo Espinosy i pozyskaniu Viktora Fishera Middlesbrough szykuje kolejne wzmocnienia. Jak informuje "Gazzamercato" o krok od transferu do Premier League jest Marten De Roon. Atalanta ma otrzymać za Holendra 12 milionów euro i "Orobici" już dali Anglikom zielone światło na negocjacje z zawodnikiem.

Transfer pomocnika może wnieść do drużyny "Boro" nie tylko piłkarskie umiejętności, ale także sporą dozę charakteru. Piłkarz w jednym z wywiadów nie owijał w bawełnę i otwarcie przyznał, że lubi grać twardo.

- Na boisku potrafię być kutasem. Jakby coś we mnie klikało i nagle stawałbym się zupełnie innym człowiekiem. Lubię deptać innym zawodnikom po palcach albo szeptać im do ucha, kiedy coś im nie wyjdzie. Ale nie chcę nikomu zrobić krzywdy - gram ostro, ale fair. Zawsze trzymam się zasad.

25-latek trafił do Atalanty w ubiegłym roku z Heerenveen. Rozegrał 36 meczów w Serie A, w których zdobył jedną bramkę i zaliczył trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy