Kolejny filar Marsylii opuści klub?
2015-07-05 19:16:48; Aktualizacja: 10 lat temu
Steve Mandanda chce zmienić otoczenie i opuścić Marsylię.
Jeszcze zimą bramkarz reprezentacji Francji mówił w wywiadzie dla klubowej strony, że nie chce opuszczać Stade Vélodrome, jednak nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć.
Teraz, jak informuje dziennik "L'Équipe", 30-latek pragnie jednak zmienić klub. Problem w tym, że do Marsylii póki co nie wpłynęły żadne konkretne oferty. Piłkarzem interesują się co prawda Tottenham i Roma, ale żaden z tych zespołów nie widzi Mandandy w swoich szeregach jako bramkarza numer jeden.
Urodzony w Zairze golkiper zawodnikiem Marsylii jest przez niemal całą swoją karierę. W barwach "Les Phocéens" dotąd wystąpił w 290 ligowych meczach, opuszczając tym samym zaledwie sześć spotkań Ligue 1 podczas swojej już ośmioletniej przygody z tym klubem. Wcześniej przez dwa sezony był też zawodnikiem Le Havre. W reprezentacji "Trójkolorowych" dotąd zagrał w 18 meczach.

![Głaz spadł Rodrygo z serca. Katastrofalna seria zakończona w klasyku Ligi Mistrzów [WIDEO]](img/photos/113484/170x113/rodrygo.jpg)
![14. gol w sezonie Ewy Pajor [WIDEO]. FC Barcelona o krok od wygrania fazy zasadniczej Lidze Mistrzyń](img/photos/113483/170x113/pajor.jpg)


![Mateusz Kochalski pozostawiony bez szans. Ajax Amsterdam z pierwszymi punktami [WIDEO]](img/photos/113223/170x113/mateusz-kochalski.jpg)



![Głaz spadł Rodrygo z serca. Katastrofalna seria zakończona w klasyku Ligi Mistrzów [WIDEO]](img/photos/113484/90x60/rodrygo.jpg)
![14. gol w sezonie Ewy Pajor [WIDEO]. FC Barcelona o krok od wygrania fazy zasadniczej Lidze Mistrzyń](img/photos/113483/90x60/pajor.jpg)


![Mateusz Kochalski pozostawiony bez szans. Ajax Amsterdam z pierwszymi punktami [WIDEO]](img/photos/113223/90x60/mateusz-kochalski.jpg)






