Kolejny Francuz obserwowany przez United

Kolejny Francuz obserwowany przez United
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: ClubCall

Skauci Manchesteru United oglądali młodego napastnika PSG podczas spotkania Paryżan z Szachtarem w Młodzieżowej Lidze Mistrzów.

Odsonne Édouard ma 17 lat i urodził się w Gujanie Francuskiej. Jest wychowankiem Paris Saint-Germain, ale na razie gra w drużynie młodzieżowej. W aktualnej edycji UEFA Youth League rozegrał 6 spotkań i zdobył 3 gole.

Wysłannicy "Czerwonych Diabłów" obserwowali Édouarda w spotkaniu PSG z Szachtarem Donieck. Francuzi wygrali 5-2, a młody snajper dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W Manchesterze są pod wrażeniem piłkarza i mają zamiar zaoferować mu kontrakt, jeżeli nastolatek odrzuci najnowszą ofertę złożoną przez paryski klub. Byłby to kolejny, po Anthonym Martialu, młodziutki francuski napastnik, który trafiłby na Old Trafford na przestrzeni kilku miesięcy.

United musi się jednak liczyć z konkurencją w walce o podpis Édouarda. Napastnikiem interesuje się bowiem także największy rywali "Czerwonych Diabłów", Liverpool. Ponadto zawodnik może zdecydować się na podpisanie nowej umowy z PSG. Kilka miesięcy temu 17-latek odrzucił propozycję Francuzów, ale w listopadzie twierdził, że negocjacje trwają i nie wykluczał, iż pozostanie w Paryżu.

Édouard 16 stycznia skończy 18 lat. Wówczas będzie mógł podpisać kontrakt z dowolnym klubem. Jeżeli porozumie się z PSG, każdy potencjalny nabywca będzie musiał negocjować jego transfer z Paryżanami, dlatego Anglicy nie mają wiele czasu, by skusić utalentowanego gracza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy