Kolejny klub gotów aktywować klauzulę w kontrakcie Griezmanna. Latem!

Kolejny klub gotów aktywować klauzulę w kontrakcie Griezmanna. Latem!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sport Mediaset

Inter zamierza włączyć się do wyścigu po Antoine'a Griezmanna.

„Sport Mediaset” podaje, że przedstawiciele Suning Group, mający udziały w klubie, zamierzają latem zaszaleć na rynku transferowym. Wiąże się to z planami wielkich i kosztownych wzmocnień.

Dotychczas w kontekście nowych twarzy na Giuseppe Meazza wymieniano Konstantinosa Manolasa i Sergio Agüero. Według mediów, to dwa priorytety dla chińskich inwestorów. 

Nowe informacje wskazują jednak na to, że Inter powalczy o Francuza, od kilku tygodni łączonego z przeprowadzką do Manchesteru United. Tym bardziej, że w jego kontrakcie istnieje klauzula odejścia w wysokości 100 milionów euro.

Wspomniane na wstępie źródło donosi, że właśnie opiewającą na tę kwotę ofertę przygotowuje się w Mediolanie. Zawodnika miałby natomiast przekonać nie tylko wieloletni projekt budowy silnego zespołu, ale także osoba Diego Simeone. Argentyńczyk chciałby w przyszłości powrócić na Giuseppe Meazza w roli trenera, a Azjaci także widzą go jako wymarzonego kandydata do tej roli.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy