Kolejny Nikolić w Legii?

Kolejny Nikolić w Legii?
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: football.by

Nemanja Nikolić może trafić do Legii.

Skaut warszawskiej drużyny, Siergiej Chitrikow, oglądał wczoraj z trybun mecz BATE Borysów z Videotonem, gdzie przyglądał się głównie Białorusinom występującym w drużynie gospodarzy. W notesie najwięcej pochwał zebrał jednak wspomniany Czarnogórzec, który jako jedyny wpisał się w tym spotkaniu na listę strzelców.

W rozmowie z białoruskimi mediami wysłannik wicemistrza Polski potwierdził, że 27-latek zrobił na nim ogromne wrażenie, lecz unikał konkretnych deklaracji. Transfer z BATE do Legii jest jednak możliwy.

- Całkiem prawdopodobne, że tego lata któryś z obserwowanych dzisiaj zawodników trafi na Łazienkowską - powiedział Chitrikow dla football.by.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy