Kolejny włoski cel Liverpoolu

Kolejny włoski cel Liverpoolu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Tuttosport

Riccardo Saponara znajduje się ponoć na liście życzeń Liverpoolu.

Pomocnik Empoli już w zeszłym sezonie zachwycał swoją dyspozycją, a dobrą formę prezentuje także w obecnych rozgrywkach. Jeszcze w trakcie letniego okna spekulowano, że może zamienić aktualnego pracodawcę na większy klub, jednak ostatecznie zabrakło konkretnych ofert.

Niedawno pojawiła się informacja, potwierdzona niejako przez osoby zaangażowane w negocjacje, że w sprawie 23-latka rozmowy toczy Juventus. "Stara Dama" bierze jednak pod uwagę przeprowadzenie całej transakcji dopiero za rok. To zamierza wykorzystać Liverpool.

Włoch wyceniany jest na około 14 milionów funtów, co nie powinno stanowić dla Anglików większego problemu. Wiele korzyści z ewentualnego transferu miałby AC Milan, na konto którego trafi 40% kwoty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy