Kolejny zawodnik na celowniku Celticu

Kolejny zawodnik na celowniku Celticu
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.SkySports.com

Celtic Glasgow od dłuższego czasu szuka napastnika. Po nieudanej próbie pozyskania Hiszpana Diego Tristana, Szkoci mają nadzieję na pozyskanie npastnika VFB Stuttgart. W Scottish Premier Legue rozegrano już trz(...)

Celtic Glasgow od dłuższego czasu szuka napastnika. Po nieudanej próbie pozyskania Hiszpana Diego Tristana, Szkoci mają nadzieję na pozyskanie npastnika VFB Stuttgart. W Scottish Premier Legue rozegrano już trzy serie spotkań, który obnażyły braki "Celtów" w linni ataku. Po udanej inauguracji sezonu, gdzie świetnie współpracowali ze sobą Maciej Żurawski i Kenny Miller, w następnych dwóch kolejkach bramki dla "The Bhoys" zdobywali już tylko pomocnicy.

Na liście życzeń Gordona Strachana znajdują się obecnie: Thomas Gravesen, Lee Naylor oraz wspomniany już Ljubuja. Mistrzowie Szkocji są praktycznie bliscy pozyskania tylko obrońcy "Wilków", ponieważ do transferu Duńczyka Gravesena droga jest jeszcze daleka. Jeśli zaś chodzi o Serba, to sytuacja jest nawet korzystna. Na początku Bundesligi Stuttgart skompromitowal się, przegrywając na własnym boisku z FC1 Nurynberg. W minionym sezonie Niemcy również nie zachwycali a sam Daniel chciałby grać w najwyższe lece w Europie.

W zeszłym miesiący rzekomo Bolton interesował się zawodnikiem, jednak sprawa ucichła i "Kłusacy" szukają nowych kandydatów do gry na Reebok Stadium.

"Ljuboja jest jednym z zawodników, którymi się interesujemy."-powiedział Gordon Strachan na oficjalnej stronie klubu.

Jeśli "Celtowie"faktycznie chcą pozyskać reprezentanta Serbii, to kwota, na jaką zagodzi się VFB powinna wynosić w okolicach 3 mln. funtów.
Więcej na temat: Szkocja Niemcy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy