Komplikacje w sprawie transferu Rafy Mira. To dlatego Atlético Madryt szuka innego napastnika

Komplikacje w sprawie transferu Rafy Mira. To dlatego Atlético Madryt szuka innego napastnika fot. Lu Yang/Xinhua/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marca

Komplikuje się sprawa przenosin Rafy Mira do Atlético Madryt. Weto w sprawie postawił Wolverhampton - informuje „Marca”.

Rafa Mir to jedno z objawień Igrzysk Olimpijskich, gdzie w sześciu meczach strzelił trzy gole. Kto jednak śledził jego poczynania w ostatnich miesiącach, ten wie, że nie był to jednorazowy wyskok.

Dobra postawa atakującego spowodowała, że zainteresowały się nim najlepsze kluby. W ostatnich tygodniach mówiono o nim przede wszystkim w kontekście gry dla Atlético Madryt.

24-latek ustalił zresztą z mistrzem Hiszpanii warunki umowy indywidualnej i wydawało się, że wszystko zmierza ku dopięciu szczegółów transakcji.

Ekipa ze stolicy złożyła zresztą stosowną ofertę za zawodnika. Ta opiewała na 15 milionów euro. Anglicy postanowili ją jednak odrzucić.

Tym samym atakujący będzie musiał dołączyć do treningów „Wilków”, a Atlético Madryt rozgląda się za nowym napastnikiem. Najczęściej w kontekście dołączenia do drużyny Diego Simeone mówi się o Dušanie Vlahoviciu.

Mir spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w Huesce. Rozegrał tam 39 meczów, a jego dorobek to 16 goli i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy