Koniec Pogby w Manchesterze United. Raiola rozwija temat

Koniec Pogby w Manchesterze United. Raiola rozwija temat fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tuttosport

- Paul Pogba nie jest szczęśliwy w Manchesterze United - mówi w rozmowie z „Tuttosport” Mino Raiola.

Kilka godzin temu w sieci pojawiła się zapowiedź wywiadu z Raiolą, który ukaże się we wtorkowym wydaniu włoskiej gazety. Agent przyznał, że przygoda Pogby z MU dobiega końca. Teraz „Tuttosport” opublikował nieco dłuższy fragment rozmowy.

- Trzeba postawić sprawę jasno, patrzeć przed siebie i nie tracić czasu na szukanie winowajców. Paul nie jest szczęśliwy w Manchesterze United. Nie jest już w stanie wyrażać tam siebie w sposób, w jaki by chciał i powinien to robić. Potrzebuje nowej drużyny, zmiany powietrza. Jego kontrakt jest ważny jeszcze przez 18 miesięcy i wygaśnie 30 czerwca 2022 roku.

- Uważam, że najlepszym rozwiązaniem dla Pogby i MU jest jego sprzedaż w następnym oknie. Klub wie, że jeśli do tego nie dojdzie, ryzykuje wolnym transferem Paula. Nie ma bowiem w planach podpisywania nowej umowy.

- Zarząd MU zna ryzyko. Paul nie ma zamiaru przedłużać współpracy. Jeśli ktoś tego nie rozumie, znaczy to, że nie rozumie dobrze piłki - powiedział Raiola.

Bilans Pogby w barwach „Czerwonych Diabłów” to 177 występów, 34 gole i 35 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy