Koniec sezonu dla czołowego gracza Korony Kielce. Kibice w szale [OFICJALNIE]

Koniec sezonu dla czołowego gracza Korony Kielce. Kibice w szale [OFICJALNIE] fot. Lukasz Laskowski / PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Korona Kielce

Walcząca o utrzymanie w lidze Korona Kielce przekazała złe wieści. W meczu z Wartą Poznań więzadło w lewym stanie kolanowym zerwał Marcus Godinho. Dla niego to już koniec sezonu.

Korona Kielce po piątkowym starciu z Wartą Poznań, a następnie zwycięstwie Puszczy Niepołomice z Lechem Poznań, wylądowała w strefie spadkowej. Sprawa nie jest jeszcze przesądzona, gdyż strata do bezpiecznych miejsc wynosi dwa punkty.

W przypadku zespołu z województwa świętokrzyskiego brakuje jednak dobrych informacji. Drużyna prowadzona przez Kamila Kuzerę zanotowała w rundzie wiosennej tylko dwa zwycięstwa.

Na domiar złego zespół „Koroniarzy” jest regularnie nękany przez urazy. Po starciu z Wartą Poznań poważnej kontuzji doznał Marcus Godinho.

Kanadyjczyk do pewnego momentu grał regularnie, dobijając łącznie do 24 występów. W marcu musiał opuścić kilka spotkań.

Niestety dla 26-latka sezon dobiegł końca.

„W 15. minucie meczu Warta Poznań - Korona Kielce doszło do wymuszonej zmiany. Boisko opuścił Marcus Godinho. Nasz obrońca przeszedł już szczegółowe badania i niestety potwierdziło się najgorsze. Marcus zerwał więzadło przednie w lewym stawie kolanowym. W najbliższych dniach zawodnika Żółto-Czerwonych czeka operacja, po której rozpocznie swoją walkę o powrót na boisko. Marcus, jesteśmy z Tobą!” - czytamy w komunikacie kieleckiej drużyny.

Kibice Korony mają pretensje do trenera przygotowania fizycznego Michała Dutkiewicza za problemy, który dotykają zespół. Główny błąd miał polegać na zbyt wczesnym dopuszczeniu Godinho do gry. Warto przypomnieć, że wcześniej więzadła zerwali Nono i Jakub Łukowski.

„Tylko informuję, że to nie jest przypadek i Godinho został nieroztropnie dopuszczony do tego meczu, wielkie gratulacje, szkoda chłopaka”, Ja pi**dole... Dutkiewicz do wypi**dolenia natychmiast, razem na czele z Kamilem”, „Wnioskuję o zakaz zbliżania się Dutkiewicza do piłkarzy. Przecież to już jest absurdalne”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy