Koniec sezonu dla Wojtkowiaka
2017-04-10 23:54:04; Aktualizacja: 8 lat temu
Obrońca Lechii Gdańsk Grzegorz Wojtkowiak doznał kontuzji stawu kolanowego.
33-latek nabawił się urazu na jednym z treningów. Po dokładniejszych badaniach lekarze zadecydowali, że wymaga on leczenia operacyjnego. Zabieg 24-krotnego reprezentanta Polski odbędzie się w środę.
- Zawodnik będzie musiał poddać się rehabilitacji. Przerwa w grze potrwa około dwa-trzy miesiące - zakomunikował lekarz Lechii dr Maciej Pawlak.
W trwającym sezonie Wojtkowiak zagrał w 16 meczach Lotto Ekstraklasy. Zdobył w nich jedną bramkę i zanotował asystę. W dwóch ostatnich spotkaniach zamiast niego na boku obrony wystąpił Paweł Stolarski, który do końca rozgrywek będzie pierwszym wyborem trenera Piotra Nowaka na tej pozycji.






![Łączono go z Legią Warszawa. Został wybrany najlepszym piłkarzem w lidze [OFICJALNIE]](img/photos/112830/170x113/nahir-besara.jpg)

![Grimsby Town awaryjnie wypożyczyło bramkarza. Do klubu macierzystego wróci za... tydzień [OFICJALNIE]](img/photos/112829/170x113/richard-odonnell.jpg)





![Łączono go z Legią Warszawa. Został wybrany najlepszym piłkarzem w lidze [OFICJALNIE]](img/photos/112830/90x60/nahir-besara.jpg)

![Grimsby Town awaryjnie wypożyczyło bramkarza. Do klubu macierzystego wróci za... tydzień [OFICJALNIE]](img/photos/112829/90x60/richard-odonnell.jpg)




