Konkurent Recy może zostać sprzedany. Atalanta wyceniła Gosensa!

Konkurent Recy może zostać sprzedany. Atalanta wyceniła Gosensa!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Robin Gosens może w najbliższych tygodniach zdecydować się na opuszczenie szeregów Atalanty Bergamo.

Perspektywa gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów nie jest wystarczającym argumentem do pozostania we włoskim klubie dla przynajmniej kilku jej zawodników. Wynika to głównie z faktu, że znaleźli się oni w kręgu zainteresowań mocniejszych i bogatszych drużyn, które liczą na to, że uda im się pozyskać wyróżniających się graczy z największej rewelacji minionych rozrywek Serie A.

W gronie takich piłkarzy znalazł się między innymi Robin Gosens, który według informacji przekazanych przez „La Gazzetta dello Sport”, jest jednym z kandydatów do zasilenia szeregów Milanu, Napoli lub Schalke 04.

Spośród tych klubów najbardziej konkretni są na razie wysłannicy ekipy z Gelsenkirchen. Muszą się oni jednak liczyć z tym, że Atalanta nie zgodzi się sprzedać niemieckiego obrońcy, mogącego także występować w linii pomocy, za mniej niż dwanaście milionów euro, mimo że jego obecny kontrakt z klubem z Bergamo wygasa wraz z końcem czerwca 2020 roku.

Jeżeli „Die Königsblauen” lub inny z klubów zdecydowaliby się wyłożyć taką kwotę na pozyskanie 25-latka, to wówczas jednym z największych beneficjentów jego transferu stałby się Arkadiusz Reca, który straciłby jednego z głównych rywali do miejsca w wyjściowym składzie włoskiego zespołu.

Robin Gosens rozegrał 36 spotkań w minionym sezonie i strzelił w nich trzy bramki oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy