Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh

Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh fot. Dziurek / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Meczyki.pl

Konrad Wrzesiński otrzymał atrakcyjną propozycję z Sudanu. Polaka chce u siebie Al-Merreikh - informuje Tomasz Włodarczyk na łamach portalu Meczyki.pl.

27-letni skrzydłowy kilka tygodni temu rozstał się z Kajratem Ałmaty i wciąż jest bez klubu. Wrzesiński nie narzeka na brak zainteresowania, a jedną z ofert złożyli mu Sudańczycy. Kierunek jest egzotyczny, ale warunki - bardzo dobre. Jak podkreśla Włodarczyk - jeszcze lepsze od tych w Kazachstanie, a do pensji dochodzi przecież bonus za podpis.

Wszystko zależy od Wrzesińskiego. Jeśli Polak, który raczej nie śpieszy się z powrotem do Ekstraklasy, zdecyduje się na taki transfer, prawdopodobnie podpisze roczną umowę z opcją przedłużenia.

Mające siedzibę w Omdurmanie Al-Merreikh jest 21-krotnym mistrzem Sudanu. Więcej tytułów (27) ma na koncie tylko Al-Hilal Club. Obecnie zespół zajmuje trzecie miejsce w tabeli swojej ekstraklasy, ale do Al-Hilal Port Sudan traci raptem punkt.

Wrzesiński występował w Kazachstanie przez dwa lata. W Kajracie rozegrał 43 spotkania, notując sześć trafień i 11 asyst. Z klubem zdobył tytuł mistrza kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy