Kontuzja André Onany. Bramkarz opuścił zgrupowanie reprezentacji Kamerunu [OFICJALNIE]

Kontuzja André Onany. Bramkarz opuścił zgrupowanie reprezentacji Kamerunu [OFICJALNIE] fot. A.Ivanov_Football / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: FCF

André Onana nie dokończył meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata przez uraz. Kameruński Związek Piłki Nożnej zakomunikował, że bramkarz przedwcześnie opuścił zgrupowanie reprezentacji.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w trakcie piątkowej rywalizacji z Mauritiusem. 27-latek musiał opuścić boisko na dziesięć minut przed upływem regulaminowego czasu gry wskutek kontuzji.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w trakcie piątkowej rywalizacji z Mauritiusem. 27-latek musiał opuścić boisko na dziesięć minut przed upływem regulaminowego czasu gry wskutek kontuzji.

Po przeprowadzeniu szczegółowych badań stwierdzono ostateczną diagnozę. Mowa o uszkodzeniu kości łonowej, stanowiącej przednią część kości miednicznej.

Oficjalnie zostało podane do publicznej wiadomości, że Onana spakował walizki i błyskawicznie udał się w podróż powrotną do Manchesteru na dalsze leczenie. Selekcjoner Rigobert Song nie skorzysta zatem z jego usług we wtorkowym pojedynku z Libią.

Podejrzewa się jednak, że pomimo uszczerbku na zdrowiu były zawodnik Interu Mediolan zdąży się wykurować na najbliższe mecze z udziałem „Czerwonych Diabłów”. Już w najbliższy weekend podopieczni Erika ten Haga zmierzą się o ligowe punkty z Evertonem.

W przypadku wykazywania dalszej niedyspozycji przez Onanę holenderski szkoleniowiec może wypróbować sprowadzonego latem z Fenerbahçe Altaya Bayındıra, który dotąd nie miał okazji zaliczyć oficjalnego debiutu.

W trwającej kampanii finalista poprzedniej edycji Ligi Mistrzów zanotował sześć czystych kont po 18 klubowych występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy